Prezes JPMorgan Chase, Jamie Dimon, żałuje, że nazwał bitcoina "oszustwem"

Prezes i CEO JPMorgan Chase, Jamie Dimon powiedział we wtorek, że żałuje swoich komentarzy, w których nazwał bitcoina oszustem na wrześniowej konferencji bankowej.

Prezes JPMorgan Chase, Jamie Dimon, żałuje, że nazwał bitcoina "oszustwem"

Prezes i CEO JPMorgan Chase, Jamie Dimon, powiedział we wtorek, że żałuje swoich komentarzy, w których nazwał bitcoina oszustwem na wrześniowej konferencji bankowej.

W tym czasie Dimon powiedział, że zwolni handlowców JPMorgan, jeśli będą handlować kryptowalutą.

"Blockchain jest prawdziwy. Możesz mieć krypto jeny i dolary i inny podobny towar. Na ICO należy patrzeć indywidualnie” – powiedział Diamon. "Bitcoin był dla mnie zawsze tym, co rządy będą odczuwały z związku z nim, ponieważ robi się naprawdę duży, a ja po prostu mam inne zdanie niż reszta ludzi. W zasadzie nie jestem zainteresowany zbytnio tym tematem”.

Zwrócił także uwagę na krytykę, z jaką musiał się zmierzyć prezydent Trump, w tym na pytania dotyczące jego zdolności do służby.

„Nie lubię polityki ludzi, którzy obrażają się nawzajem. To sprawia, że staję się w pewien sposób wściekły. Zwłaszcza, gdy poniżasz ludzi. Przez to czuję się niekomfortowo. To na czym się skupiam to polityka”.

źródło: foxbusiness.com