Najlepsze kryptowalutowe karty płatnicze (kwiecień 2022)

Lista działających kart debetowych zasilanych kryptowalutami jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum itp., które są dostępne dla użytkowników z Polski i ogólnie obszaru UE.

Najlepsze kryptowalutowe karty płatnicze (kwiecień 2022)

Lista działających kart płatniczych / debetowych zasilanych kryptowalutami jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum itp., które są dostępne dla użytkowników z Polski i ogólnie obszaru UE. Stan na kwiecień 2022.

CoinDebit

Home | CoinDebit
Convert your Bitcoin into a virtual, pre-paid Visa gift card that can be used all over the internet within minutes!

Aktualizacja kwietniowa przyniosła ciekawą niespodziankę w postaci bardzo łatwej w użyciu wirtualnej karty płatniczej CoinDebit zasilanej bitcoinami (i co ciekawe również za pomocą Bitcoin Lightning Network). Jest to "anonimowa karta" kryptowalutowa, którą można zasilać wielokrotnie do kwoty 250 USD lub tworzyć nowe karty z takim limitem.

Karta kryptowalutowa CRYPTO

Karty debetowe CRYPTO oprócz ciekawej gamy zniżek i opcji cash back daje na start 25 USD. Są dostępne różne poziomy kart z większymi limitami i odpowiednio wyższym poziomem cash back przy dokonywanych zakupach i pokryciem abonamentu Netflix lub Spotify. Prawdziwy hit wśród kart kryptowalutowych.

Karta kryptowalutowa Binance

Karta giełdy Binance oferuje do 8% cashback przy zakupach ich kartą oraz brak opłaty za uzyskanie karty i jej utrzymanie. Ciekawą funkcjonalnością jest automatyczna konwersja środków przetrzymywanych w kryptowalutach na płatności kartą w lokalnej walucie.

Karta Binance Visa | Binance
Zarabiaj, konwertuj i wydawaj swoje kryptowaluty za pomocą Karty Visa Binance! Zarejestruj konto na Binance i złóż wniosek o Kartę Visa Binance już dziś!

Karta kryptowalutowa Change

Konto karty debetowej Change jest oprocentowane 2% w skali roku. Można je zasilać w EUR. Wydanie karty kosztuje 4,95 EUR, utrzymanie jest bez opłat. Płatności w innych walutach niż euro obciążone są opłatą 0,5 EUR, a prowizja za przewalutowanie np. na EURPLN to 1%. Wypłata w polskim bankomacie w PLN kosztuje 1,1 EUR.

Buy and Sell Bitcoin - Change Invest
Deposit, withdraw, and trade cryptocurrencies at best rates. Spend securely with our VISA card. Europe’s first choice for safe and secure investing. Sign up!

Anonimowa karta kryptowalutowa ADVCASH

Advcash oferuje karty fizyczne i wirtualne (do wykorzystania tylko przy zakupach przez Internet). Anonimowe karty kosztują 15 EUR więcej niż dla zweryfikowanych konto, które kosztują 10 EUR. Limity transakcyjne oferowane przez taką kartę do 250 EUR dziennie w tym również wypłaty z bankomatów, które są obciążone dodatkowymi opłatami.

Karta kryptowalutowa BITNOVO

Bitnovo oferuje zasialanie dwóch kart typu SPARK i BITSA, które można sparować ze swoim kontem Bitnovo i zasilać bitcoinami. Utrzymanie karty wiąże się z miesięcznym kosztem 1.2 EUR. Koszt samej karty to 25 EUR. Karty zasilane do 250 EUR nie wymagają KYC.

Ya puedes comprar bitcoins en más de 30.000 tiendas | Bitnovo
Compra bitcoins y otras criptomonedas de forma fácil, rápida y segura, online y en más de 30.000 tiendas asociadas Bitnovo.

Karta kryptowalutowa SWIPE

Swipe - Spend Cryptocurrency
Buy, sell and spend cryptocurrencies with the multi-asset Swipe Wallet and Swipe Visa Debit Card. The Swipe Wallet is a cryptocurrency and fiat currency digital wallet available on the Apple iOS and Google Play Stores.

Karta kryptowalutowa Crypterium

Za założenie konta i dokonanie transakcji za minimum 50 USD otrzymasz 5 USD bonusu na swoim koncie. Niestety utrzymanie tej karty kosztuje 3 EUR miesięcznie, a wydanie karty 15 EUR.

Crypterium | Bitcoin Wallet
The Crypterium wallet lets you store, buy, exchange and transfer the most popular cryptocurrencies – Bitcoin, Ether, and Litecoin – at the best market rates. Our app is already trusted by more than 500,000 customers worldwide. The Crypteirum App is a one

Karta kryptowalutowa Litecoin

Karta ta jeszcze nie jest dostępna w Europie, ale można się już zapisać na jej wydanie. Karta jest dedykowana dla kryptowaluty Litecoin tylko i wyłącznie. Miesięczna opłata 5 USD za kartę nie jest pobierana jeżeli karty się aktywnie używa do płatności - w praktyce ponad 750 USD miesięcznych wydatków. Zaletą jest na pewno brak prowizji za przewalutowanie i płatności dla płatności zbliżeniowych nie wymagających podania PINu.

Litecoin Card
The Litecoin Card™ is a Litecoin fintech platform powered by Ternio. Convert cryptocurrency into real world utility and have more control over your money than ever before.