Paznokcie Katy Perry wskazują, które krypto warto mieć na oku

Katy Perry pochwaliła się na Instagramie swoim nowym manicurem. „Dzieło” zwane “$–CrYpTo ClAwS—$” prezentuje piątkę jednych z najpopularniejszych kryptowalut.

Paznokcie Katy Perry wskazują, które krypto warto mieć na oku

Katy Perry pochwaliła się na Instagramie swoim nowym manicurem. „Dzieło” zwane “$–CrYpTo ClAwS—$” prezentuje piątkę jednych z najpopularniejszych kryptowalut. Jak widać Katy podobnie jak 50 Cent inwestuje w krypto.

Monety, które znalazły się na „kryptopazurach” wokalistki, zaczynając od najmniejszego palca to Stellar (XLM) czyli waluta, która urosła niemal dwukrotnie od początku roku. Palec serdeczny ozdobiło Monero, waluta, która jest dla wielu bardzo atrakcyjna ze względu na jej anonimowość. Zaszczytny środkowy palec wokalistki został zarezerwowany dla bitcoina. Kolejny palec wskazuje na litecoina, stworzonego przez byłego pracownika Google. Kciuk w górę Katy wystawia dla ethereum drugiej największej kryptowaluty.

Nie jest to jednak pierwszy raz kiedy wokalista pokazuje swoje zaintresowanie kryptowalutami. W listopadzie ubiegłego roku opublikowała zdjęcie ze spotkania z Warrenem Buffettem, z którym podobno rozmawiała nt. wirtualnych walut.

źródło: marketwatch.com