Jak rozkodować własne DNA? Zapłać Bitcoinem za Indywidualny Raport Genetyczny!

Jak rozkodować własne DNA? Zapłać Bitcoinem za Indywidualny Raport Genetyczny!

Dziś, dzięki firmom takim jak InPay, Bitcoinem możesz zapłacić za coraz to ciekawsze usługi czego przykładem jest Analiza Genetyczna Ogen.

W roku 2003 zbadano cały genom ludzki. Był to przełom w dziedzinie genetyki, która od tego czasu rozwija się w niespotykanym wcześniej tempie. Już dziś na podstawie niewielkiej próbki śliny można dokonać analizy DNA. Dotychczas kojarzyła się ona z testem pod kątem ojcostwa lub analizą pod kątem wybranych, jednostkowych chorób. Teraz można badać setki tysięcy cech jednocześnie. Od niedawna za sprawą Ogen, w Polsce popularyzują się testy, których wartość tkwi w odkryciu własnych, czyli całkowicie indywidualnych predyspozycji zdrowotnych, dietetycznych i sportowych.  

Centrum Analiz Genetycznych – w 2017 r. z ogromnym sukcesem wprowadziło na polski rynek swój produkt - Indywidualny Raport Genetyczny dostępny poprzez stronę ogen.pl. Całość oparta jest na bazie sprawdzonej technologii a indywidualne wyniki analizy kilkuset genów są ważne przez całe życie dla każdego, kto takiej analizie się poddał. Wyniki są opracowywane przez wyspecjalizowane laboratorium i prezentowane w postaci obszernego Indywidualnego Raportu Genetycznego z opisem ich znaczenia.  

Ogen.pl umożliwia dostęp do około 600 tys. pozycji surowych danych wyniku analizy oraz skonstruowanych na ich podstawie interpretacji najlepiej potwierdzonych naukowo polimorfizmów pojedynczego nukleotydu oraz pośrednio całych genów, Indywidualnego Raportu Genetycznego i infografiki. Do każdej interpretacji podane są odnośniki do źródeł w postaci badań naukowych potwierdzających dane interpretacje.

Odpowiednie użycie Bitcoina jako sposobu płatności może pomóc w zachowaniu bezpieczeństwa swoich danych genetycznych i nieudostępnianiu ich nikomu w powiązaniu ze swoimi prawdziwymi danymi osobowymi takimi jak imię, nazwisko czy numer konta.