Bitcoin symbolem nowej ligi karate

Niedawno portal internetowy Karate.com należący do firmy Karate Combat i zarządzany przez nią uruchomił profesjonalną ligę walki. Nowa liga ma na celu promocję zawodników z całego świata i zaprezentowanie ich umiejętności walki.

Bitcoin symbolem nowej ligi karate

Niedawno portal internetowy Karate.com należący do firmy Karate Combat i zarządzany przez nią uruchomił profesjonalną ligę walki. Nowa liga ma na celu promocję zawodników z całego świata i zaprezentowanie ich umiejętności walki. Jedną z wyjątkowych rzeczy dotyczących wydarzenia "Karate Combat: Inception" jest fakt, że w środku ringu znajduje się gigantyczny symbol Bitcoin.

Ring z symbolem Bitcoina

Sztuki walki i karate stały się w dzisiejszych czasach bardzo popularnymi sportami, a publiczność od dłuższego czasu patronuje tej działalności. Jedna skoncentrowana na Bitcoinie grupa Bitproj.org, jest organizacją non-profit, która poświęca zebrane fundusze na zwiększenie świadomości o bitcoinach. Grupa postanowiła przekazać wiadomość fanom sztuk walki. Bitproj sponsorował ligę Karate Combat, a dzięki temu arena posiada symbol Bitcoin w samym centrum ringu.

Start Karate Combat został ostatnio ogłoszony w internetowej publikacji Sports Illustrated, która pokazuje również wyraźny obraz symbolu Bitcoin w ringu. Dyrektor generalny Karate Combat, Michael DePietro, wyjaśnia, że karate jest bardzo popularne w USA, a rozpoczęcie pierwszej ligi to kamień milowy.

"Około 50 milionów Amerykanów , i jeszcze więcej osób innych narodowości, miało do czynienia z karate w pewnym momencie swojego życia, lecz mimo to nie ma ligi zawodowej", wyjaśnia DePietro. "Do tej pory nikt nie wykorzystał piękna tego starożytnego sportu dla ludzi i mediów XXI wieku".

Wydaje się, że Bitproj wierzy w apel medialny nowego przedsięwzięcia Karate, zapewniając sponsoring dla ligi walk.

Innowacyjny symbol technologiczny może zachęcić widzów do pytania o Bitcoina lub rozmawiać na ten temat podczas meczów. Liga Karate Combat może pochwalić się 100 wojownikami z 30 różnych państw, a drużyna pojawi się również na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020.

Zwolennicy Bitcoina będą zadowoleni, widząc jasny biały symbol w środku ringu w tych dwóch filmach z przedsezonowych wydarzeń pod tytułem "Karate Combat: Genesis". Co więcej, symbol Bitcoin można zobaczyć również na portalu Karate.com

źródło: bitcoin.com