Visa zawiesza kryptokarty – są jednak wyjątki

Wszystkie karty kredytowe Bitcoin są zamyknięte przez Visa dla obywateli Europy od 5 stycznia 2018 roku

Visa zawiesza kryptokarty – są jednak wyjątki

Na całym świecie ludzie noszą różne rodzaje kart, aby zdobywać punkty na nagrody, zwrot gotówki i rabaty, gdy wydają pieniądze. Różne karty do różnych miejsc, niektóre dają więcej zwrotu gotówki za zakupy w liniach lotniczych, niektóre dają więcej za zakupy gazu (czasem ludzie posuwają się tak daleko, że mają kartę dla każdej linii lotniczej / sklepu / stacji benzynowej, do której regularnie się udają).

Stosunkowo bezpiecznie jest stwierdzić, że odbiorca tego artykułu zainwestował w kryptowaluty i najprawdopodobniej w pewnym momencie zechce wydać posiadane krypto. Dlaczego by więc nie otrzymać zwrotu pieniędzy za krypto które będą wydane w przyszłości? Obecnie większość ludzi musi wpłacić środki na giełdę i wysłać je na swoje konto bankowe, płacąc opłaty transakcyjne za przesłanie na giełdę, a następnie więcej opłat, aby faktycznie przetworzyć płatność na swoje konto bankowe, zanim będzie można dokonać codziennych zakupów z kryptowalutach.

Wszystkie karty kredytowe Bitcoin są zamyknięte przez Visa dla obywateli Europy od 5 stycznia 2018 roku. Dotknięte karty to te wydawane przez WaveCrest, w tym produkty z CryptoPay, Bitwala, TenX, Wirex, XAPO i inne.

Działające kryptokarty

Paleta kart oferujących zasilenia za pomocą kryptowalut nie jest jednak mała. Zapoznaj się z aktualną listą najlepszych krypto kart dostępnych dla Polaków.