Lista działających kart debetowych zasilanych kryptowalutami jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum itp., które są dostępne dla użytkowników z Polski i ogólnie obszaru UE.

Karta debetowa WIREX

Utrzymanie karty kosztuje 1.2 EUR miesięcznie, ale karta oferuje opcję cash back wypłacaną w BTC przy każdych zakupach do 1.5% wartości transakcji. Wypłata z bankomatu wiąże się z dodatkową opłacą 2.25 EUR. Przy korzystaniu płacąc z przewalutowaniem na PLN trzeba się liczyć z prowizją około 3% w kursie przewalutowania EUR/PLN.
https://wirexapp.link

Anonimowa karta debetowa ADVCASH

Advcash oferuje karty fizyczne i wirtualne (do wykorzystania tylko przy zakupach przez Internet). Anonimowe karty kosztują 15 EUR więcej niż dla zweryfikowanych konto, które kosztują 10 EUR. Limity transakcyjne oferowane przez taką kartę do 250 EUR dziennie w tym również wypłaty z bankomatów, które są obciążone dodatkowymi opłatami.
https://advcash.link

Karta debetowa CRYPTO

Karty debetowe CRYPTO oprócz ciekawej gamy zniżek i opcji cash back daje na start 50 USD. Są dostępne różne poziomy kart z większymi limitami i odpowiednio wyższym poziomem cash back przy dokonywanych zakupach i zniżkami na abonament Netflix lub Spotify.
https://cryptocard.link

Kartda debetowa BITNOVO

Bitnovo oferuje zasialanie dwóch kart typu SPARK i BITSA, które można sparować ze swoim kontem Bitnovo i zasilać bitcoinami. Utrzymanie karty wiąże się z miesięcznym kosztem 1.2 EUR. Koszt samej karty to 25 EUR. Karty zasilane do 250 EUR nie wymagają KYC.

Ya puedes comprar bitcoins en más de 30.000 tiendas | Bitnovo
Compra bitcoins y otras criptomonedas de forma fácil, rápida y segura, online y en más de 30.000 tiendas asociadas Bitnovo.