Lista działających kart płatniczych / debetowych zasilanych kryptowalutami jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum itp., które są dostępne dla użytkowników z Polski i ogólnie obszaru UE. Stan na sierpień 2020.

Karta kryptowalutowa WIREX

Utrzymanie karty kosztuje 1.2 EUR miesięcznie, ale karta oferuje opcję cash back wypłacaną w BTC przy każdych zakupach do 1.5% wartości transakcji. Wypłata z bankomatu wiąże się z dodatkową opłacą 2.25 EUR. Przy korzystaniu płacąc z przewalutowaniem na PLN trzeba się liczyć z prowizją około 3% w kursie przewalutowania EUR/PLN. Niższe prowizje transakcyjne uzyskuje się poprzez alokację środków w token platformy Wirex.
https://wirexapp.link

Anonimowa karta kryptowalutowa ADVCASH

Advcash oferuje karty fizyczne i wirtualne (do wykorzystania tylko przy zakupach przez Internet). Anonimowe karty kosztują 15 EUR więcej niż dla zweryfikowanych konto, które kosztują 10 EUR. Limity transakcyjne oferowane przez taką kartę do 250 EUR dziennie w tym również wypłaty z bankomatów, które są obciążone dodatkowymi opłatami.
https://advcash.link

Karta kryptowalutowa CRYPTO

Karty debetowe CRYPTO oprócz ciekawej gamy zniżek i opcji cash back daje na start 50 USD. Są dostępne różne poziomy kart z większymi limitami i odpowiednio wyższym poziomem cash back przy dokonywanych zakupach i pokryciem abonamentu Netflix lub Spotify. Prawdziwy hit wśród kart kryptowalutowych.
https://cryptocard.link

Karta kryptowalutowa BITNOVO

Bitnovo oferuje zasialanie dwóch kart typu SPARK i BITSA, które można sparować ze swoim kontem Bitnovo i zasilać bitcoinami. Utrzymanie karty wiąże się z miesięcznym kosztem 1.2 EUR. Koszt samej karty to 25 EUR. Karty zasilane do 250 EUR nie wymagają KYC.

Ya puedes comprar bitcoins en más de 30.000 tiendas | Bitnovo
Compra bitcoins y otras criptomonedas de forma fácil, rápida y segura, online y en más de 30.000 tiendas asociadas Bitnovo.

Karta kryptowalutowa SWIPE

Swipe - Spend Cryptocurrency
Buy, sell and spend cryptocurrencies with the multi-asset Swipe Wallet and Swipe Visa Debit Card. The Swipe Wallet is a cryptocurrency and fiat currency digital wallet available on the Apple iOS and Google Play Stores.

Karta kryptowalutowa Crypterium

Za założenie konta i dokonanie transakcji za minimum 50 USD otrzymasz 5 USD bonusu na swoim koncie. Niestety utrzymanie tej karty kosztuje 3 EUR miesięcznie, a wydanie karty 15 EUR.

Crypterium | Bitcoin Wallet
The Crypterium wallet lets you store, buy, exchange and transfer the most popular cryptocurrencies – Bitcoin, Ether, and Litecoin – at the best market rates. Our app is already trusted by more than 500,000 customers worldwide. The Crypteirum App is a one

Karta kryptowalutowa Litecoin

Karta ta jeszcze nie jest dostępna w Europie, ale można się już zapisać na jej wydanie. Karta jest dedykowana dla kryptowaluty Litecoin tylko i wyłącznie. Miesięczna opłata 5 USD za kartę nie jest pobierana jeżeli karty się aktywnie używa do płatności - w praktyce ponad 750 USD miesięcznych wydatków. Zaletą jest na pewno brak prowizji za przewalutowanie i płatności dla płatności zbliżeniowych nie wymagających podania PINu.

Litecoin Card
The Litecoin Card™ is a Litecoin fintech platform powered by Ternio. Convert cryptocurrency into real world utility and have more control over your money than ever before.