Oferta reklamowa dla partnerów

Specjalnie na prośbę czytelników portalu przygotowaliśmy dla Was ofertę reklamową, dlatego zachęcamy do zamieszczania reklam na portalu o Bitcoinie i technologii Blockchain. W ofercie posiadamy kilka ciekawych propozycji reklamowych. Na pewno znajdziesz coś dla Siebie.

Oferta „Banera Reklamowego”

Dotyczy banera znajdującego się w sekcji Reklamy. Dzięki któremu nasi czytelnicy dowiedzą się czym zajmuje się Twoja firma oraz będą mogli bez problemu skontaktować się z Tobą.

Oferta „Reklama w artykule”

Jest to  propozycja polegająca na umieszczeniu w wybranym artykule informacji na temat danej firmy . Czytelnik natrafia na reklamę podczas czytania wiadomości. Zamawiający ma wpływ na to w jakim artykule z danej dziedziny ma się pojawić informacja.

Oferta „Całego artykułu”

Reklama w postaci artykułu sponsorowanego. Można zamieścić artykuł w formie opisu lub wywiadu na dowolnie wybrany temat związany z działalnością danej firmy oraz jej historią, oferowanymi produktami czy usługami. Artykuł może zawierać obrazek. Ta forma reklama będzie prezentowana na stronie głównej obok innych artykułów.

Oferta „Linkowania”

Do każdej wyżej wymienionej opcji reklamowej możemy dodać możliwość linkowania do strony Klienta.

Informacje uzupełniające:

*Ceny ustalane są indywidualnie, nie zawierają kreacji (wykonania) reklamy. Na życzenie Klienta możemy wykonać opracowanie graficzne oraz artykuły.