Polski Kongres Bitcoin już w ten weekend!

„Polski Kongres Bitcoin to największe w Polsce międzynarodowe spotkanie ekspertów i miłośników tematyki walut cyfrowych. Jego celem jest promowanie idei kryptowalut oraz edukacja w tym obszarze”.

Polski Kongres Bitcoin już w ten weekend!

Najbliższy piątek i sobota będą należeć do entuzjastów kryptowalut. Bowiem już w ten weekend odbędzie się spotkanie skierowne właśnie do nich. Jak można wyczytać na oficjalnej stronie wydarzenia „Polski Kongres Bitcoin to największe w Polsce międzynarodowe spotkanie ekspertów i miłośników tematyki walut cyfrowych. Jego celem jest promowanie idei kryptowalut oraz edukacja w tym obszarze”.

Wydarzenie odbędzie się 11 i 12 maja w Sheraton Warsaw Hotel. Jak podają organizatorzy „Podczas dwóch dni Kongresu wystąpi wiele autorytetów związanych zarówno z kryptowalutami jak i z technologią Blockchain. Po raz pierwszy w Polsce pojawi się Andreas M. Antonopoulos, autor Mastering Bitcoin”.

Wśród prelegentów, będących ekspertami i miłośnikami kryptowalut i technologii Blockchain można znaleźć takie nazwiska jak Anna Streżyńska, Joel Dietz, Filip Pawczyński, Krzysztof Piech, Lech Wilczyński, Sylwester Suszek, Mariusz Sperczyński, Konrad Zacharzewski, Mateusz Kowalczyk, Jacek Czarnecki, Szczepan Bentyn i Maciej Zakrzewski.

Organizatorzy podkreślają, że „Polski Kongres Bitcoin jest przeznaczony zarówno dla osób, które tematyką Bitcoin interesują się od dawna, jak i tych, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w tej dziedzinie”.

Organizatorem Kongresu jest Polskie Stowarzyszenie Bitcoin.

Więcej informacji na kongresbitcoin.pl